Kadın Hastalıkları ve Doğum

Kadın Hastalıkları ve Doğum

Kadın Hastalıkları ve Doğum

Günümüzde neredeyse her hastalığın çaresi bulunmaktadır. Yeter ki tanı ve tedavi konusunda doğru merkezler seçilsin!

Darıca Özel Hayat Tıp Merkezi adet düzensizliği, hamile kalamama, cinsel ilişki sorunları, vajina kuruluğu, adet kanaması problemleri, vajinadan et gelmesi gibi durumlarda Kadın Hastalıkları ve Doğum hizmeti sunar. Kadınsal hastalıklara ele alan tedavi yöntemlerinin uygulandığı bölümde, bu tür şikayetlerle gelen her hasta muayene edilerek tedavi edildiği bir bölümdür. Kadın hastalıkları problemleri genel olarak çevresel etkenlere bağlı olarak ortaya çıksa da genetik olarak da ortaya çıkabiliyor. Bu süreçte uzman hekimlerimizin önerileri ve tedavisi ile sağlıklı günlerine yeniden dönebilirsiniz. Gebelik planlamasında sağlıklı beslenme, gerekli taramaların yapılması için kontrollere devam edilmektedir. Böylelikle rahim ağzı kanseri gibi oldukça endişeli bir riski en aza indirmekte mümkün olur. Menopoz öncesi dönemde ise ile bazı tedbirlerle yaşanılacak olumsuzlukları en aza indirecek tedaviler gerçekleştirilir.

Gebelik Takip Hizmetleri

Gebelik; kadınların hayatındaki en önemli ve hassas dönemlerinden biridir. Kadınlar hamilelik sürecinde fiziksel ve ruhsal bir takım değişiklikler yaşarlar. Artık bir bedende iki kalp atmaya başlayacağı için endişe duyan gebelerimize Kadın Hastalıkları ve Doğum bölümümüz ile özel olarak Gebelik takip hizmetleri sunmaktayız. Tıp merkezimizde anne adaylarının yanında olarak kendileri ve bebeklerinin bu süreci sağlıklı olarak tamamlamaları için uğraşıyoruz. Hamilelik öncesi de olmak üzere hamilelik başladığı haftadan doğuma kadar her anne adayının takipleri yapılır.

Kadın Hastalıkları ve Doğum

Menopoz Takipleri

Daha sağlıklı bir gelecek adına kulaktan dolma ya da tanıdık tavsiyeleriyle, bazen de internette ki bilgi kirliliğine gerek duyulmamalıdır. Darıca Özel Hayat Tıp Merkezi daha sağlıklı bir gelecek için koruyucu hekim desteğiyle Kadın Hastalıkları ve Doğum konusunda sizlerledir.

Menopoz Takipleri bilimsel yaklaşımın ve hassasiyet üzerinde durulması gereken bir alandır. Kadınların yaşamındaki özel dönemlerinde onların menopoz dönemini sağlıklı ve rahat geçirmelerini için tedaviler gerçekleştirilir. Ayrıca bazı kadınlarda da menopoza bağlı olarak yaşanılan osteoporoz hastalığının önlenmesi ve ya en aza indirilmesi için çalışmalar yapılır. Hekimlerimiz kemik erimesini önlemek adına diğer tıp disiplinleriyle yakın işbirliği içinde tedavileri planlanıyor.

2006 yılında sağlık için çıktığımız bu yolda bugün ki başarımıza ulaşmamızda hasta memnuniyet odaklı iş disiplinimizin etkisi oldukça büyük olmuştur. Tıp merkezimizde nitelikli ve nicelikli hizmet vermek adına "Devlet Memurları, Emekli Sandığı Çalışanları, Bağkur ve S.S.K” kurum anlaşmaları  da bulunmaktadır.

WhatsApp Destek