Misyonumuz-Vizyonumuz

Misyonumuz

Hasta hakları başta olmak üzere etik kurallara son derece saygılı, tüm sağlık hizmetlerinde tıbbi etik ilkelerden asla ödün vermeden hizmet vermektir. Toplumun her kesiminden kişiye yüksek kalitede hizmet sunabilmek ve sağlık sektöründe istihdam sunarak iş imkanları yaratmak, ülkemize hizmet etmek, personellerimizin daimi sürdürebilir gelişimini destekleyerek güven için çalışmalarına önem veren alanında öncü sağlık kuruluşu olmaktır.

Vizyonumuz

Kaliteli sağlık hizmetini topluma ulaştıran, sağlık konusunda beklenti ve ihtiyaçları göz önünde bulundurarak bilimsel kurallara uygun, üst düzeyde kaliteli sağlık hizmeti vermektir. Deneyimli uzman kadromuzla hasta ve hasta yakını memnuniyet odaklı, tıp alanındaki teknolojik gelişmeleri takip eden, sağlık sektörün ihtiyaçlarını görerek ve bu ihtiyaçlar doğrultusunda her gün daha da büyümeyi hedefleyen lider sağlık kuruluşları arasında sürekli var olmaktır.

Hizmet kalitemizi sürekli iyileştirme prensibiyle Kocaeli’nde sağlık hizmeti veren merkezler içinde referans tıp merkezi olmayı hedefliyoruz. 

 

WhatsApp Destek