7/24 Acil Hizmet

7/24 Acil Hizmet

7/24 Acil Hizmet

Tıp merkezimizin acil bölümü 7/24 Acil Hizmet vermektedir. Bilindiği üzere acil rahatsızlıklarda yapılacak ilk müdahale çok önemlidir. Bu yüzden acil müdahale için başvuran her hastamızın da memnuniyetini sağlayarak her hastamızı titizlikle değerlendirilmekteyiz. Uzman ekiplerimiz tarafından tanı konulan sağlık sorunları için tedavi aşamasına geçilmektedir. Darıca Özel Hayat Tıp Merkezi acil servislerimiz deneyimli teknik al yapısı ile hizmetlerine devam etmektedir.

Tıp merkezimize acil servis için başvuran hastalarımızın dakikaları hatta saniyeleri oldukça büyük bir öneme sahiptir. Hastalarımızın durumunun acil ve olabildiğince hızlı değerlendirilmesi tedavinin en iyi şekilde planlanıp uygulanmasını da sağlar. Darıca Özel Hayat Tıp Merkezi acil servisi olarak her saat ulaşabileceğiniz acil sorumlu hekim ve ekibimizle sizlere her daim yakınız. Hastalar tıp merkezimize ulaştırıldığında ilk müdahalesi ve değerlendirilmesi yapılarak, uzman hekimlerince gereği yapılır. Hasta durumu değerlendirilirken asla bir sorun yaşanmaz.

7/24 Acil Hizmet

Acil Servis Müdahaleleri

Tıp merkezimizde yoğun bakım hizmeti uygulanmamaktadır. Darıca Özel Hayat Tıp Merkezimize acil hizmet için başvuran hastalarımız anlaşmalı hastanelerimize ya da ilgili hastaneye koordineli bir şekilde sevk edilmektedir. 7/24 Acil Hizmet dahilinde siz değerli danışanlarımıza 24 saat ambulans hizmeti sunmaktayız.  Ambulansımız 24 saat hizmet veren Acil İlk Yardım ambulansıdır 

Acil ünitesi; poliklinik hizmetleri, müşahede odaları, ilk müdahale için gereken her türlü ekipmana, doktor ve teknisyen kadrosuna sahip ambulans hizmetleri ile desteklenmektedir.

Ambulansımız 24 saat hizmet veren Acil İlk Yardım ambulansıdır. Full donanıma sahip (transport respirator, transport küvöz, EKG cihazı, defilibrator) hasta transportunda hizmet vermektedir.

2006 yılında sağlık için çıktığımız bu yolda bugün ki başarımıza ulaşmamızda hasta memnuniyet odaklı iş disiplinimizin etkisi oldukça büyük olmuştur. Tıp merkezimizde nitelikli ve nicelikli hizmet vermek adına "Devlet Memurları, Emekli Sandığı Çalışanları, Bağkur ve S.S.K” kurum anlaşmaları da bulunmaktadır.

WhatsApp Destek