Radyoloji

Radyoloji

Radyoloji

Radyoloji bölümü ileri derecede teknolojik tıbbi cihazlar yardımıyla birçok hastalığın teşhis edildiği bölümdür. Darıca Özel Hayat Tıp Merkezimizde modern tıbbın kapsadığı bütün radyolojik görüntüleme hizmetleri verilmektedir. Ayrıca hastaların medikal görüntüleme ve poliklinik gereksinimleri karşılanmaktadır. Tıp merkezimizde sadece radyolojik incelemeler için başvuran hastalara da kesintisiz hizmet sunulmaya devam edilmektedir. Sağlık sektörünün tüm alanında radyolojik muayeneler de yapılır. Bu dalda sağlık hizmeti sunan radyologlarımız vücut içi yapıları görüntüleyerek en kısa zamanda teşhis koymaktadır.

Radyoloji Hangi Hastalıklara Bakar?

Darıca Özel Hayat Tıp Merkezi uzman radyolog ekibimiz hastalarımızın durumuna da bağlı olarak diğer hekimlerle koordinasyonlu şekilde çalışmalarına sürdürmektedir. Teşhis Radyoloji amacı hastaların iskelet ve yumuşak doku sorunlarını izlemektir. Bu bölümde travma yakından incelenerek gereken müdahale zamanında gerçekleştirilir. Radyoloji bölümü teknolojisinden en başta kanser tanısında yararlanılır. Bu bölümde ayrıca yaralanmalar, kalp ve damar hastalıkları teşhisinde tedavisinde, meme hastalıklarında karın, batın, meme, yumuşak doku lezyonlarını yaşandığında, hamilelikte anne adaylarının takibinde, vücutta çıkan yabancı cisimlerin incelenmesinde, kemik, akciğer hastalıklarının teşhisinde,  jinekolog ve pediatrik sorunlarının incelenmesinde, osteoporoz tanısında teşhisler koyulur. Omurga, omurilik, beyin, baş, boyun, bel, nöroradyoloji gibi sinir sistemi kontrolleri, vücut içerisinde meydana gelen hastalıkların teşhisi ve kas-ligament yapı ve iskelet sistemi hastalıklarının teşhisi içinde tıp merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.

Radyoloji

Bir tıp merkezinden beklediklerinizi çok daha fazlasını 15 alanında uzman doktorlarımız ve 50 den fazla personellerimizle sağlamaktayız. Darıca da gerek acil durumlarda gerekse kronikleşen hastalıklarda başvurabileceğiniz en güvenilir adres olmaktan gurur duymaktayız. Darıca Özel Hayat Tıp Merkezimiz haftanın her günü ve günün her saati sorunsuz sağlık hizmeti alabilmeniz için çalışmalarına hız kesmeden devam etmekte ayrıca hasta memnuniyeti adına her geçen gün başarılarını büyütmektedir.

2006 yılında sağlık için çıktığımız bu yolda bugün ki başarımıza ulaşmamızda hasta memnuniyet odaklı iş disiplinimizin etkisi oldukça büyük olmuştur. Tıp merkezimizde nitelikli ve nicelikli hizmet vermek adına "Devlet Memurları, Emekli Sandığı Çalışanları, Bağkur ve S.S.K” kurum anlaşmaları da bulunmaktadır.

WhatsApp Destek