Laboratuvar Hizmetleri

Laboratuvar Hizmetleri

Laboratuvar Hizmetleri

Son derece modern cihazlar ile kurulmuş olan Tıp merkezimizde istenilen Laboratuvar Hizmetleri alınabilir. 15 hekim ve 50 den fazla personellerimizle sunduğumuz kesintisiz sağlık hizmetlerine 7/24 ulaşabilirsiniz. Darıca Özel Hayat Tıp Merkezi sağlık kuruluşumuzda her bir teşhis, tedavi süreci ya da takip aşamalarında laboratuvar hizmetlerinden faydalanılmaktadır. Bu hizmetlerimiz güvenilir ve doğru teşhisin olmazsa olmazıdır. Tedavi başarısının araştırılmasında önem teşkil eden laboratuar çalışmalarında vücudun farklı bölgelerinden alınan örnekler üzerinde çalışılarak kolaylıkla durum değerlendirilmesi yapılabilir. Bu gaye ile yüksek teknolojiye sahip tıbbi ekipmanlarla kurulmuş olan klinik laboratuvarlarımız ulusal ve uluslararası alanda kabul görmüş kalite kontrol sistemleri ile son derece uyumlu biçimde çalışır.

Labaratuvar Testleri

Darıca Özel Hayat Tıp Merkezi birçok alanda tanı testleri uygulamaktadır. Bunlar; biyokimya, mikrobiyoloji, seroloji, kadın doğum, enfeksiyon hastalıkları, hormon testleri, hematoloji testleri, gastroenteroloji testleri, genetik testlerdir.

Yukarıda sunulan tüm testlerde vücudun farklı bölgelerinden alınılan örnekler, ileri teknoloji medikal araç gereçler kullanılarak uzman hekimlerimizce Laboratuvar Hizmetleri kapsamında incelenmektedir. Gerçekleşen tüm testler mümkün olduğunca hızlı şekilde tamamlanır. Böylelikle tedavi sürecine geç kalınmadan başlanılarak olası sağlık problemlerinde önüne geçilebilir. Gelişen teknolojinin etkisiyle bu testlerin başarı oranları yüz de yüz olarak hesaplanır.

Sizlerde herhangi bir Laboratuvar Hizmetleri kullanmak isterseniz ya da herhangi bir hastalığa sahip olup, düzenli rutin kontrollerden geçmek için Darıca Özel Hayat Tıp Merkezi başvurabilirsiniz. Tıp merkezimizde yaptıracağınız laboratuvar testlerle hızlı sonuçlarla tedavi planı uygulanır. Uzman hekimimiz tarafından değerlendirilen test sonuçları tedavi gidişatını olumlu yönde etkileyecektir. Karşılaşılan sağlık problemine en erken şekilde edilen müdahale de ciddi ileride karşınıza çıkacak daha ciddi sağlık sorunlarının üstesinden gelinebilir.

Laboratuvar Hizmetleri

Hayatta sağlığın değeri yaşanılan sağlık problemiyle anlaşılsa da sizler herhangi bir sağlık sorunu yaşamayı beklemeden de düzenli olarak yaptıracağınız rutin laboratuvar testleri ile olası hastalıklarınızın erken evrede teşhis edilmesini sağlayabilirsiniz. Böylelikle ciddi sağlık problemleri ile karşı karşıya kalmaktan korunabilirsiniz. Darıca Özel Hayat Tıp Merkezi Laboratuvar Hizmetlerini Darıca ve Darıca bölgesinde güvenilir ve kesin sonuçlu alabileceğiniz yerdir.

2006 yılında sağlık için çıktığımız bu yolda bugün ki başarımıza ulaşmamızda hasta memnuniyet odaklı iş disiplinimizin etkisi oldukça büyük olmuştur. Tıp merkezimizde nitelikli ve nicelikli hizmet vermek adına "Devlet Memurları, Emekli Sandığı Çalışanları, Bağkur ve S.S.K” kurum anlaşmaları da bulunmaktadır.

 

WhatsApp Destek