Göz Hastalıkları

Göz Hastalıkları

Göz Hastalıkları

Gözler hayata açılan pencerelerimizdir. Gözlerinizi sürekli olarak kontrol ettirerek sağlıklı ve mutlu yaşamak oldukça önem teşkil eder. Darıca Özel Hayat Tıp Merkezi diğer bölümlerde olduğu gibi Göz Hastalıkları bölümünde sizlere en iyi sağlık hizmetini sunacaktır. Merkezimizde temel göz hastalıklarının tanı ve tedavilerini yapmak için teknolojinin tüm yeniliklerinden yararlanabilecek modern cihazlar bulunmaktadır. Bu cihazlardan yararlanılarak göz hastalıkları tanı ve tedavi aşamaları detaylı olarak uygulanmaktadır. Bazı göz hastalıkları erken dönemde tedavi gerektirir. Erken dönem tanı ve tedavi aşaması gerçekleşmediğinde yaşanılan sorun görme kaybına kadar gidebilir. Bu en kötü senaryo ile karşılaşmamak adına seçtiğiniz merkezin ve aldığınız sağlık hizmetin nereden sağlandığına dikkat etmelisiniz. Merkezimiz göz hastalıkları bölümünde de en iyi sağlık hizmetini sunacak gerekli tıbbi cihazla sizlere hizmet verir.

Göz Sağlığı ve Hastalıkları

Göz Hastalıkları bölümünde erken göz hastalıkları teşhisi gözlerde ki olası sorunları en aza indirerek çözüm sunar. Bu yüzden düzenli olarak yaptıracağınız göz muayenesinin önemi bilmek gerekir. Herhangi bir sorunu olmayan sağlıklı insanlar yılda en az bir kez göz taramasında geçmelidir. Göz sorunları olanlar, genetik faktörü yüksek olan kişiler ise göz doktorunun istediği sıklıkla göz muayenesi taramasını yaptırmalıdır.  Darıca Özel Hayat Tıp Merkezi olarak göz hastalıkları bölümünde sarı nokta hastalığından, refraksiyon-kırma kusurlarına, şaşılıktan, retina ve kornea hastalıklarına kadar pek çok göz branşından hizmet vermektedir. Uzman hekimlerimiz en güncel teknolojiyi kullanarak göz hastalıklarında tercih edeceğiniz bölgenin en iyi kadrosudur.

Göz Hastalıkları

Göz Hastalıklarında Yapılan Testler

Merkezimizde göz rahatsızlıklarında tanı konulup tedavi aşamalarına başlamak için;

  • Göz kuruluğu testi
  • Bilgisayarlı görme alanı testi
  • Optik biyometri ölçümü
  • Kornea kalınlığı ölçümleri
  • Renk görme testleri
  • Göz tansiyonu ölçümü
  • Göz ultrasonografisi ölçümleri yapılmaktadır.

Darıca Özel Hayat Tıp Merkezimiz göz ameliyatı dışında geriye kalan tüm Göz hastalıklarını tedavi edecek tıbbi cihaza sahiptir. Bu yöntemler ile göz rahatsızlıkları başarıyla tedavi edilir.  Deneyimli uzman göz doktorlarımız aracılığıyla sizlerde hayati önem taşıyan göz sağlığınız için online randevu almayı unutmayınız!

2006 yılında sağlık için çıktığımız bu yolda bugün ki başarımıza ulaşmamızda hasta memnuniyet odaklı iş disiplinimizin etkisi oldukça büyük olmuştur. Tıp merkezimizde nitelikli ve nicelikli hizmet vermek adına "Devlet Memurları, Emekli Sandığı Çalışanları, Bağkur ve S.S.K” kurum anlaşmaları  da bulunmaktadır.

 

WhatsApp Destek