Çocuk Hastalıkları

Çocuk Hastalıkları

Çocuk Hastalıkları

Çocuk Hastalıkları kliniğimiz 0 yaşından 18 yaşına kadar ayakta tüm hastalıklarda teşhis, tedavi gerçekleştirir. Darıca Özel Hayat Tıp Merkezi çocuklar ve bebekler için özel olarak tasarlanmış odalarda tedavi uygulamaktadır. Çocuk Hastalıkları bölümü Pediatri olarak da bilinir. 0-18 yaş grubunda bulunan ve tıpta çocuk olarak tanımlanan kişilerin doğumsal hastalıkları olmak üzere doğum sonrası aşı takibi, mental ve fiziksel motor becerileri uzman hekimlerce takip edilmektedir. Yeni doğan bebeklerin bu süreçte boy, kilo, beslenme gelişimleri kontrol edilerek ayına göre herhangi bir sorunu olup olmadığı da kontrol edilir. Dünya Sağlık Örgütünün standartlarına göre aşıları düzenli olarak gerçekleştirilmektedir. 

 

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Darıca Özel Hayat Tıp Merkezi alanında oldukça deneyimli uzmanlardan oluşan kadro ile hizmet sunar. Çocuk Hastalıkları bölümünde 6 yıl tıp fakültesi eğitimi aldıktan sonra 4 yılda pediatri bölümünde ihtisas eğitiminden geçen uzmanlar ile hizmet sunulur. Çocuk hastalıkları bölümü birçok yan dalı ile bu dallarda uzman, deneyim sahibi olan pediatristlerle Darıca bölgesi ve çevresinin en iyisi olmayı başarmıştır. Çocuk Hastalıkları kliniğimizde çocuklara koruyucu sağlık hizmetleri sunulur. Kliniğimizde anne sütü ile beslenmenin önemini unutturmamak ve ebeveynleri bu konuda bilinçlendirmek adına çalışmalar sürdürülür.

Çocuk Hastalıkları

Çocuk Hastalıkları Hizmet Alanları

Merkezimizde doğumsal anomaliler başta olmak üzere pek çok yan dalda sağlık hizmeti verilmektedir

Darıca Özel Hayat Tıp Merkezi Çocuk Hastalıkları kliniğinden randevu sistemi ile çağrı merkezimizden randevu alınarak ya da online randevu ile muayene yapılabilmektedir. Acil vakalarda Acil Servisimiz ve Çocuk Hastalıkları hekimlerinin koordinasyonu ve işbirliğiyle anında müdahale edilerek sizlere kesintisiz hizmet vermektedir.

2006 yılında sağlık için çıktığımız bu yolda bugün ki başarımıza ulaşmamızda hasta memnuniyet odaklı iş disiplinimizin etkisi oldukça büyük olmuştur. Tıp merkezimizde nitelikli ve nicelikli hizmet vermek adına "Devlet Memurları, Emekli Sandığı Çalışanları, Bağkur ve S.S.K” kurum anlaşmaları  da bulunmaktadır.

WhatsApp Destek