Psikolog Desteği

Psikolog Desteği

Psikolog Desteği

Günümüzde gerek hayat stresi gerek geçim sıkıntı ya da insan ilişkileri sırasında psikolojik sorunlar yaşanabilir. Psikolojik sorunlarla baş etmek ise alınacak uzman yardımıyla mümkündür. Merkezimiz tıbbi tedavi gören hastaların yanı sıra psikolojik sorunlarla başvuran kişilere de psikolojik değerlendirme ve psikoterapi uygulamalarını sunar. Darıca Özel Hayat Tıp Merkezi birebir sorunlarla ve yaşamsal sıkıntılarda başvurulacak bu bölümde gereken her detayı sizlere aktaracaktır.

Psikolog desteği almak isteyen kişiler nasıl ki fiziksel bir sıkıntıda anında doktor desteğine başvuruyorsa psikolojik problemlerde de geç kalmadan merkezimize başvurabilirler. Psikolojik rahatsızlıklarla baş edemediğinizde ya da herhangi bir evresinde kendinizi yetersiz hissettiğinizde merkezimizden randevu alabilirsiniz.

 

Psikolog Desteği Neden Alınır?

Ruhsal ya da basit bir problemin çözümünde Darıca Özel Hayat Tıp Merkezi psikolog desteği programlarından yararlanabilirsiniz. Merkezimiz sizin ya da yakınlarınızın yaşamsal sıkıntılarından dolayı başvurabileceği psikologlarla hizmet sunuyor. Psikologlarımız gerekli psikolog ölçüm araçlarını kullanarak değerlendirmeler yaparak tanı koyar. Deneyimli ekibimiz bilimsel yöntem ve tekniklerinde eşliğinde ruhsal sıkıntılarınızın çözümlenmesinde etkilidir.

Psikolog Desteği

Psikolog Desteği  almak için başvuran hastalar genellikle depresyon yani kişiyi yaygın biçimde etkileyen karamsarlık, yaşamdan zevk alamama gibi şikayetlerde bulunurlar. Kaygı bozukluklarında, cinsel işlev bozukluklarında, psikolojik travmalarda, yaşanılan yemek bozukluklarında da psikolog desteği alabilirsiniz.

Özel Hayat Tıp Merkezi kaygı bozuklukları olarak adlandırılan aşırı titizlik, kontrol etme takıntısı, panik atak, kapalı yer korkusu, sunum esnasında konuşamama ya da kalabalık ortamlarda kendini ifade edememe gibi durumlarda gereken psikolog desteğini sunacaktır. Cinsel işlev bozukluklarında ise vajinusmus, cinsel isteksizlik ya da ağrı gibi sorunlar gereken ruhsal destek verilir. Kazalardan sonra ya da doğal afetler ardından yaşanılan stres bozukluğunda da kliniğimize başvurabilirsiniz. Yeme bozukluklarında ise genellik aşırı kilo alımı ya da aşırı zayıflık yaşanabilir. Bu durum fiziksel olabileceği gibi ruhsalda olabilir. Psikolog Desteği bölümünde yine gerekilen destek verilerek sorunu tamamen ortadan kaldırmaya yönelik çalışmalar yürütülür.

Sizlerde yukarıda yazılan sorunlardan herhangi birini ya da birkaçını yaşıyorsanız merkezimize gelerek gereken tanı ve tedavi desteğini alabilirsiniz. 

2006 yılında sağlık için çıktığımız bu yolda bugün ki başarımıza ulaşmamızda hasta memnuniyet odaklı iş disiplinimizin etkisi oldukça büyük olmuştur. Tıp merkezimizde nitelikli ve nicelikli hizmet vermek adına "Devlet Memurları, Emekli Sandığı Çalışanları, Bağkur ve S.S.K” kurum anlaşmaları  da bulunmaktadır.

 

WhatsApp Destek